-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини на території Тетерівського надлісництва, в тому числі: Лот №1 (послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини); Лот №2 (послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини); Лот №3 (послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини); Лот №4 (послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини); Лот №5 (послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини); Лот №6 (послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини)
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-008884-a
Завершена
6 265 620.00
UAH без ПДВ
Номер:
bada1e543eab43d384a23c9b9a763f2a
Внутрішній номер закупівлі:
29846916
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-008884-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василець Марія Леонідівна 380635399909 mariia.vasylets@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 265 620.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 15:31 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 15:31 - 25.07.2026 09:00
Аукціон:
з 27.07.2026 12:15
Період кваліфікації:
25.07.2026 09:00 - 28.07.2026 15:09
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴664 230.00 Лот №1 - Послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини
- Лот №2 ₴664 230.00 Лот №2 - Послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини
- Лот №3 ₴1 226 300.00 Лот №3 - Послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини
- Лот №4 ₴1 226 300.00 Лот №4 - Послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини
- Лот №5 ₴1 242 280.00 Лот №5 - Послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини
- Лот №6 ₴1 242 280.00 Лот №6 - Послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини