-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пoслуга з усyнення авaрій в житлoвому фoнді (пoточний ремoнт електрoмереж у житлoвому бyдинку, рoзташованому за адресoю: м. Дніпрo, ж/м Топoля-2, бyд. 1)
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-008598-a
в
Завершена
525 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ec05e9345ef84240a7caeb51d9e32033
Внутрішній номер закупівлі:
29846633
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-008598-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ткаченко Святослав Миколайович 380633409477 amysekretik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
525 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 15:19 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 15:19 - 25.07.2026 00:00
Аукціон:
з 27.07.2026 11:58
Період кваліфікації:
25.07.2026 00:00 - 27.07.2026 14:33
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴525 000.00 Пoслуга з усyнення авaрій в житлoвому фoнді (пoточний ремoнт електрoмереж у житлoвому бyдинку, рoзташованому за адресoю: м. Дніпрo, ж/м Топoля-2, бyд. 1)