-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Насосний хімічний агрегат
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-008600-a
331 ВО
Завершена
234 375.00
UAH без ПДВ
Номер:
53a83d2fba6b4166968992a5acd7109b
Внутрішній номер закупівлі:
29846630
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-008600-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравець Мілана Станіславівна 380503847607 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
234 375.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 15:19 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 15:19 - 25.07.2026 15:00
Аукціон:
з 27.07.2026 15:00
Період кваліфікації:
25.07.2026 15:00 - 29.07.2026 15:27
Період завантаження договору:
04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴234 375.00 Насосний хімічний агрегат