-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Струменевий принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403))
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-008258-a
Завершена
63 333.34
UAH без ПДВ
Номер:
58ce1e53820a4436aef5dac839b1f82c
Внутрішній номер закупівлі:
29846302
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-008258-a
Замовник:
Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108981
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дамір Тенчурін +380443632407 tender.center.npu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
63 333.34 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 15:05 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 15:05 - 25.07.2026 10:00
Аукціон:
27.07.2026 11:54 - 27.07.2026 12:23
Період кваліфікації:
27.07.2026 12:23 - 31.07.2026 16:10
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴63 333.34 Код ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Струменевий принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403))