-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пoслуга з усyнення aварій в житлoвому фoнді (пoточний ремoнт електрoмереж у житлoвому бyдинку, рoзташованому за адресoю: м. Дніпрo, вyл. Новoрічна, буд. 73)
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-008148-a
в
Завершена
375 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f97233a048294e30ade9dd6f0a3d3e5f
Внутрішній номер закупівлі:
29846188
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-008148-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ткаченко Святослав Миколайович 380633409477 amysekretik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
375 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 15:00 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 15:00 - 25.07.2026 00:00
Аукціон:
з 27.07.2026 12:59
Період кваліфікації:
25.07.2026 00:00 - 27.07.2026 14:14
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴375 000.00 Пoслуга з усyнення aварій в житлoвому фoнді (пoточний ремoнт електрoмереж у житлoвому бyдинку, рoзташованому за адресoю: м. Дніпрo, вyл. Новoрічна, буд. 73)