-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробовувань (Експертне обстеження (технічне діагностування) основного обладнання КС з метою оцінки технічного стану та визначення можливості подальшої безпечної експлуатації)
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-006625-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-07-15-012791-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені у складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.
Завершена
2 210 417.00
UAH без ПДВ
Номер:
7edeb970a3f74096999cf920b735df42
Внутрішній номер закупівлі:
29844664
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-006625-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мороз Юрій Володимирович 380342784302 MOROZ-YV@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 210 417.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 14:00 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 14:00 - 27.07.2026 12:00
Аукціон:
28.07.2026 15:09 - 28.07.2026 15:38
Період кваліфікації:
28.07.2026 15:38 - 04.08.2026 12:27
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 210 417.00 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Експертне обстеження (технічне діагностування) основного обладнання КС з метою оцінки технічного стану та визначення можливості подальшої безпечної експлуатації)