• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт електричних мереж у житловому будинку № 46 на вулиці Зодчих в Святошинському районі м. Києва

Завершена

608 333.33 UAH без ПДВ
Номер: 74630b9adb7a4bfaa532de3053a0a4aa
Внутрішній номер закупівлі: 29843722
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-005682-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Контактна особа: Антоненко Андрій Олексійович 380444540166 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 608 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 13:09 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 13:09 - 25.07.2026 18:00
Аукціон: з 27.07.2026 15:15
Період кваліфікації: 25.07.2026 18:00 - 31.07.2026 08:53
Період завантаження договору: 06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴608 333.33 Поточний ремонт електричних мереж у житловому будинку № 46 на вулиці Зодчих в Святошинському районі м. Києва