-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Котли для систем центрального опалення: ЛОТ1 - Твердопаливний котел Данко-80 Т (або еквівалент) ЛОТ2 - Котел газовий підлоговий чавунний Attack 50 EKO (або еквівалент) (ДК 021:2015 код 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-004996-a
Завершена
199 166.66
UAH без ПДВ
Номер:
1b8f740d87824c459d8e9e896e212109
Внутрішній номер закупівлі:
29843032
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-004996-a
Замовник:
Виконавчий комітет Троїцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41747100
-
Адреса:
51491, Україна, Дніпропетровська область, Павлоградський район, село Троїцьке, вул.Центральна, буд.110-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Гречка +380958107754 troizkasilrada1@ukr.net http://pavltroycsil.dp.gov.ua/selrada/pavlogradskij/trojitska_silrada.nsf/admin.xsp
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 166.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 12:30 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 12:30 - 25.07.2026 00:00
Аукціон:
з 27.07.2026 13:39
Період кваліфікації:
25.07.2026 00:00 - 29.07.2026 13:56
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴116 666.66 Твердопаливний котел Данко-80 Т (або еквівалент)
- Лот №2 ₴82 500.00 Котел газовий підлоговий чавунний Attack 50 EKO (або еквівалент)