-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Благоустрій. Поточний ремонт дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду вздовж будинку № 19 Д по вулиці Євгенія Логінова у Заводському районі міста Миколаєва
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-003942-a
Площа, що підлягає поточному ремонту дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду складає 632 м2
Завершена
1 341 114.17
UAH без ПДВ
Номер:
d3f2b57d3b8b4e86a883d1d661e03ecb
Внутрішній номер закупівлі:
29842000
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-003942-a
Замовник:
Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410599
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Яковина +380512362287 az_zakupivli@i.ua https://admzr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 341 114.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 11:42 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 11:42 - 25.07.2026 00:00
Аукціон:
з 27.07.2026 11:15
Період кваліфікації:
25.07.2026 00:00 - 28.07.2026 15:08
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 341 114.17 Благоустрій. Поточний ремонт дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду вздовж будинку № 19 Д по вулиці Євгенія Логінова у Заводському районі міста Миколаєва