• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Рукава гідравлічні для спецавтомобілів

Торги не відбулися

137 500.00 UAH без ПДВ
Номер: ff76e862faa54078a36cf0f99245b054
Внутрішній номер закупівлі: 29841986
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-003946-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
Контактна особа: Протасевич Віктор Олегович 380504354031 smtp.ternopilvodokanal@gmail.com http://www.vodokanal.te.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 137 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 11:42 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 11:42 - 25.07.2026 12:00
Аукціон: з 27.07.2026 12:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴137 500.00 Рукава гідравлічні для спецавтомобілів