-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-003509-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи тендерної пропозиції, які складаються безпосередньо учасником процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації, повинні бути викладені українською мовою.
Торги не відбулися
34 550.83
UAH без ПДВ
Номер:
654d689642af41b797c25b58c315aff5
Внутрішній номер закупівлі:
29841559
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-003509-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108667
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Михайло Івченко +380502200144 mihail.m1802@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
34 550.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 11:25 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 11:25 - 25.07.2026 10:00
Аукціон:
з 27.07.2026 12:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 550.83 Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука