-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт санвузлів приміщення Хмельницького закладу дошкільної освіти №6 "Колобок" Хмельницької міської ради по вул. Львівське шосе, 43/2 в м. Хмельницькому
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-002793-a
Торги не відбулися
193 685.24
UAH без ПДВ
Номер:
8416c86c701b409ea45ea039811b0001
Внутрішній номер закупівлі:
29840854
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-002793-a
Замовник:
КП Хмельницький заклад дошкільної освіти № 6 "Колобок" Хмельницької міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26216000
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул Львівське шосе 43/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Квасюк Надія Вікторівна +380382664580 dnzkhm6@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
193 685.24 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 11:05 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 11:05 - 25.07.2026 08:00
Аукціон:
з 27.07.2026 12:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴193 685.24 Поточний ремонт санвузлів приміщення Хмельницького закладу дошкільної освіти №6 "Колобок" Хмельницької міської ради по вул. Львівське шосе, 43/2 в м. Хмельницькому