-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мило
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-001950-a
Торги не відбулися
164 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
cb0a2b7d4ed34e769591d6f0231b4b46
Внутрішній номер закупівлі:
29839992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-001950-a
Замовник:
Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123454
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубаневич Юрій Олександрович 380444069837 crekm.dog1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
164 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 10:25 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 10:25 - 28.07.2026 00:00
Аукціон:
з 28.07.2026 11:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴164 000.00 Лот 1 - Мило господарське