-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
система для прибирання
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-000982-a
Торги не відбулися
580 683.33
UAH без ПДВ
Номер:
16baa82db7214195a6007591a92f0529
Внутрішній номер закупівлі:
29839023
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-000982-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998383
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Оскотська +380951590866 rola.kolobok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
580 683.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 09:38 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 09:38 - 27.07.2026 00:00
Аукціон:
з 27.07.2026 12:43
Період кваліфікації:
27.07.2026 00:00 - 03.08.2026 15:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴580 683.33 система для прибирання