-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення експертного обстеження кранів та кран-балок
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-000725-a
Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору
Завершена
6 502.00
UAH без ПДВ
Номер:
96bcc99e0ff148fda80d81c50bebeeb3
Внутрішній номер закупівлі:
29838769
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-000725-a
Замовник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 502.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 09:23 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 09:23 - 25.07.2026 00:00
Аукціон:
з 27.07.2026 14:20
Період кваліфікації:
25.07.2026 00:00 - 31.07.2026 11:43
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 502.00 Послуги з проведення експертного обстеження кранів та кран-балок