• Запит (ціни) пропозицій
  • Безлотова
  • КЕП
  • Prozorro Market
  • Без аукціону

ДК 021:2015:44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Шпаклівки; Штукатурки; Ґрунтовки; Шпаклівки; Затирки для швів(фуги); Клей для гіпсокартону).

Вимоги до товару прописані в проекті договора в специфікації. "Учасник підтверджує, що Товар (у тому числі його складові), який він пропонує в пропозиції в цій закупівлі не придбаний ним/не виробляється у третьої особи, яка зареєстрована чи здійснює фактичну господарську діяльність на території Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, на тимчасово окупованій території чи в населених пунктах, на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, та в населених пунктах, які розташовані на лінії зіткнення, а також в країни, незалежність яких не визнана Україною, а також не придбаний/не виробляється на території Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, на тимчасово окупованій території України, а також до моменту укладення Договору зобов’язаний надати Замовнику оригінал довідки про походження товару, якою виробник або представник, або дилер, або дистриб'ютор, уповноважений виробником (повноваження такого представника або дилера, або дистриб'ютора повинні бути документально підтверджені виробником) на розповсюдження його продукції на території України, підтверджує можливість поставки товару Постачальником згідно номенклатури, кількості, характеристик, що визначені його Ціновою пропозицією і Технічною специфікацією та відповідають Специфікації та технічним характеристикам Оголошення про проведення запиту пропозицій постачальників Замовника , а також гарантує відсутність в складі товару сировини походженням з російської федерації та/або республіки білорусь та/або ісламської республіки Іран." Учасник подачею своєї пропозиції підтверджує, що кінцевими бенефіціарними власниками, членами та/або учасниками та/або акціонерами Постачальника, частка яких у статутному капіталі Постачальника становить 10 і більше відсотків, не є Російська Федерація, Республіка Білорусь, Ісламська Республіка Іран, громадяни Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, крім тих, що проживають на території України на законних підставах, не є юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, крім випадків коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів"

Завершена

19 236.11 UAH без ПДВ
Номер: 885349c68bad4b19b2646f8073912779
Внутрішній номер закупівлі: 29838748
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-000702-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Контактна особа: Віталій Агапов +380957206151 89dnepr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 19 236.11 UAH без ПДВ
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 09:52 - 22.07.2026 08:00
Період кваліфікації: 22.07.2026 08:00 - 22.07.2026 08:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шпаклівки
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 500 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 49115, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Самойловича Данила,1 На карті
Штукатурки
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 300 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 49115, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Самойловича Данила,1 На карті
Ґрунтовки
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 70 літр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 49115, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Самойловича Данила,1 На карті
Шпаклівки
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 50 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 49115, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Самойловича Данила,1 На карті
Затирки для швів(фуги)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 30 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 49115, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Самойловича Данила,1 На карті
Шпаклівки
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 75 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 49115, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Самойловича Данила,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Кіяшко Ірина Петрівна"
Початкова пропозиція 17 345.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
17 345.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.07.2026 08:29
Відповіді на вимоги 40
Документи 2
Пропозиція

Контракти

Номер: fb98c2e0290649d09389cc6281364e2d
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-17-000702-a-a1
Постачальник: ФОП "Кіяшко Ірина Петрівна"
Номер договору: 115
Сума договору: 17 345.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Шпаклівка гіпсова Aygips Saten Ultra White 25 кг: 13.20000 UAH без ПДВ
Штукатурка SILTEK РM-11 цементна стартова (4820118610085), 25 кг: 10.00000 UAH без ПДВ
Ґрунтовка глибокопроникна CERESIT: 39.00000 UAH без ПДВ
Шпаклівка гіпсова Aygips Izo Start 25 кг: 10.00000 UAH без ПДВ
Затирка для швів CERESIT CE 33 PLUS 114 (2 кг) сірий: 113.00000 UAH без ПДВ
Клей для гіпсокартону Knauf PERLFIX (гіпсовий монтажний) 25 кг: 15.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 27.07.2026 11:36
Статус:
Підписаний
jpeg
Гарантійний лист Шпаклівки.jpeg
pdf
Договір №115 від 27.07.2026.pdf
p7s
sign.p7s