-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Світильники та освітлювальна апаратура код за ДК 021:2015:31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-010730-a
Торги відмінено
157 470.00
UAH без ПДВ
Номер:
5b5d83cbb30c4e958e1d11299ba573df
Внутрішній номер закупівлі:
29837808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-010730-a
Замовник:
Львівська національна академія мистецтв
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071027
-
Адреса:
79011, Україна, Львівська область, Львів, Кубійовича, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черних Олена 380632156553 chernykholena100@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
157 470.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 21:03 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 21:03 - 24.07.2026 00:00
Аукціон:
з 24.07.2026 15:20
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
0b8e46c5af0b4b979235af508c09b2f4
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Львівською національною академією мистецтв 16 липня 2026 року було оголошено відкриті торги за за предметом: Світильники та освітлювальна апаратура код за ДК 021:2015:31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура, ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-010730-a на суму 157470 грн. Після публікації оголошення було виявлено, що під час заповнення електронних полів системи Prozorro допущено невідповідність вимогам Постанови КМУ № 132 щодо відображення податкового статусу закупівлі. Очікувану вартість було помилково розраховано на основі чистих ринкових цін (без ПДВ), але в системі встановлено ознаку «з ПДВ», що унеможливлює правильну оцінку пропозицій майбутніх учасників та створює ризик фінансового дефіциту під час укладання договору з платниками ПДВ. Оскільки зазначена технічна помилка в електронних полях оголошення не може бути виправлена шляхом простого редагування тексту тендерної документації, виникла технічна неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
17.07.2026 14:11 - 28.07.2026 00:00
Дата опублікування:
17.07.2026 14:11
Дата виконання:
28.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴157 470.00 Світильники та освітлювальна апаратура код за ДК 021:2015:31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура