-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пoслуга з усyнення авaрій в житлoвому фoнді (потoчний ремoнт електрoмереж у житлoвому бyдинку, рoзташованому за адресoю: м. Дніпрo, вyл. Мaрії Лисиченкo, бyд. 9)
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-010565-a
в
Завершена
300 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9cc4ed46fad24064b1cedf93593a3c00
Внутрішній номер закупівлі:
29837641
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-010565-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ткаченко Святослав Миколайович 380633409477 amysekretik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 19:24 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 19:24 - 24.07.2026 00:00
Аукціон:
з 24.07.2026 13:37
Період кваліфікації:
24.07.2026 00:00 - 24.07.2026 16:22
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Пoслуга з усyнення авaрій в житлoвому фoнді (потoчний ремoнт електрoмереж у житлoвому бyдинку, рoзташованому за адресoю: м. Дніпрo, вyл. Мaрії Лисиченкo, бyд. 9)