-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Підшипники та Ущільнювальні елементи (сальники) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-009938-a
Торги не відбулися
436 487.84
UAH без ПДВ
Номер:
c5f8103ffde8425d87f18add0df35784
Внутрішній номер закупівлі:
29837013
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-009938-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Вербицька +380487882089 iryna.verbytska.2806@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
436 487.84 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 17:10 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 17:10 - 24.07.2026 00:00
Аукціон:
з 24.07.2026 13:00
Період кваліфікації:
24.07.2026 00:00 - 31.07.2026 15:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴436 487.84 Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Підшипники та Ущільнювальні елементи (сальники) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»