-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тістоміс 120-140 л
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-009013-a
Продовольча служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Торги не відбулися
188 516.67
UAH без ПДВ
Номер:
8a495bc0ad43455f806e39141432ef63
Внутрішній номер закупівлі:
29836074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-009013-a
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Костючек Владислав Євгенійович 380673399044 VKostuchek@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
188 516.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 16:12 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 16:12 - 24.07.2026 17:00
Аукціон:
з 27.07.2026 12:24
Період кваліфікації:
24.07.2026 17:00 - 05.08.2026 17:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴188 516.67 Тістоміс 120-140 л