• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Прилади звукової та візуальної сигналізації (Прилади звукової та візуальної сигналізації вибухозахищені)

Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-07-15-012754-a, згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Критерій оцінки – ціна 100%. Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) залежить від терміну поставки товару, який зазначений в проекті договору (Додаток 4 до тендерної документації), але не більше строку дії договору. Дата поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, яка зазначена в Оголошенні про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу: - є орієнтовною та визначена розрахунковим методом; - несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків Строк дії договору залежить від дати підписання договору та буде розрахований під час укладання договору.

Завершена

3 505 635.00 UAH без ПДВ
Номер: 56d7fae2d3a24b13bb7713146c8582bd
Внутрішній номер закупівлі: 29835972
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-008924-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Філоненко Сергій Леонідович 380442397759 FILONENKO-SL@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 505 635.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 16:08 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 16:08 - 30.07.2026 15:00
Аукціон: з 31.07.2026 13:27
Період кваліфікації: 30.07.2026 15:00 - 12.08.2026 13:53
Період завантаження договору: 18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 505 635.00 Прилади звукової та візуальної сигналізації (Прилади звукової та візуальної сигналізації вибухозахищені)