-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Опора шинна
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-008567-a
Опора шинна
Завершена
126 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d546229ec31e4d5f8bc55e9b7a7b0083
Внутрішній номер закупівлі:
29835621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-008567-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Круть Євген Олегович 380567930542 E.Krut@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
126 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 15:51 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 15:51 - 24.07.2026 09:00
Аукціон:
з 27.07.2026 12:56
Період кваліфікації:
24.07.2026 09:00 - 29.07.2026 09:50
Період завантаження договору:
04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴126 000.00 Лот 1 - Ізолятори та ізоляційне приладдя