-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Олива гідравлічна L-HM 46 Олива гідравлічна L-HM 68 Олива компресорна Компреол-С Олива моторна 10W-40 Turbo Diesel Олива моторна авіаційна МС-20 вищої категорії якості Олива моторна авіаційна МС-20 першої категорії якості Олива моторна для двотактних двигунів Олива моторна універсальна 10W40 Олива моторна універсальна 15W40 Олива моторна універсальна 5W30 Олива моторна універсальна 5W40
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-008246-a
Олива гідравлічна L-HM 46 Олива гідравлічна L-HM 68 Олива компресорна Компреол-С Олива моторна 10W-40 Turbo Diesel Олива моторна авіаційна МС-20 вищої категорії якості Олива моторна авіаційна МС-20 першої категорії якості Олива моторна для двотактних двигунів Олива моторна універсальна 10W40 Олива моторна універсальна 15W40 Олива моторна універсальна 5W30 Олива моторна універсальна 5W40
Завершена
1 884 850.43
UAH без ПДВ
Номер:
85b4dd7b6b5c4b5eac5d97c42695ed72
Внутрішній номер закупівлі:
29835298
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-008246-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гузієнко Тетяна Андріївна 380567930750 Guzienko.T.A@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 884 850.43 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 15:36 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 15:36 - 24.07.2026 08:00
Аукціон:
з 27.07.2026 14:34
Період кваліфікації:
24.07.2026 08:00 - 31.07.2026 08:22
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 884 850.43 Лот 1 - Мастильні засоби