-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реагенти для автоматичного аналізатора газів крові та електролітів EASYSTAT: EasyStat Reagent Module Реагентний модуль Easy Stat, EasyBloodGas/EasyStat Capillary Tube Kit Набір капілярів EasyBloodGas/EasyStat, EasyStat Са++ Electrode Ca++ електрод EasyStat, EasyStat/ EasyBloodGas/Easy Electrolyte Reference Electrode Рефересний електрод Easy Electrolytes EasyBloodGas/EasyStat.
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-008099-a
Торги не відбулися
20 708.00
UAH без ПДВ
Номер:
476d9ecb66284683b3df6ac815679131
Внутрішній номер закупівлі:
29835151
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-008099-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22964365
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, пр. Лобановського Валерія, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Омельчук Людмила Степанівна 380677684523,380987683228 pcenter_ekonomist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 708.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 15:35 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 15:35 - 24.07.2026 10:00
Аукціон:
з 27.07.2026 14:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 708.00 Реагенти для автоматичного аналізатора газів крові та електролітів EASYSTAT