• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт фасаду закладу дошкільної освіти №2 м.Коростень Житомирської області

Торги не відбулися

233 514.17 UAH без ПДВ
Номер: 6607a249502240d1a5609d4d92688d31
Внутрішній номер закупівлі: 29835089
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-008019-a   
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
Контактна особа: Віта Якубова +380414296283 osvita.tender.kor@ukr.net http://osvita-kor.at.ua/index/derzhavni_zakupivlv/0-17
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 233 514.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 15:27 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 15:27 - 24.07.2026 00:00
Аукціон: з 24.07.2026 11:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴233 514.17 Поточний ремонт фасаду закладу дошкільної освіти №2 м.Коростень Житомирської області