-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарби (Фарби алкідні, акрилові)
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-007878-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-07-13-013222-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та надаються у складі тендерної пропозиції, можуть бути подані мовою оригіналу. Переклад на українську мову є обов'язковим для всіх документів, що складені іншими іноземними мовами, крім російської. Критерій оцінки – ціна 100%.
Завершена
203 598.00
UAH без ПДВ
Номер:
dd500926ec8742049d73e1d6a54e04d2
Внутрішній номер закупівлі:
29834926
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-007878-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Єрмакова Валентина Олегівна 380442936367 YERMAKOVA-VO@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
203 598.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 15:21 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 15:21 - 27.07.2026 12:00
Аукціон:
28.07.2026 13:18 - 28.07.2026 13:47
Період кваліфікації:
28.07.2026 13:47 - 14.08.2026 09:09
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴203 598.00 Фарби (Фарби алкідні, акрилові)