• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт приміщення №11 з облаштуванням доступного середовища для маломобільних груп населення та із заміною гостроаварійних елементів віконних конструкцій за адресою: м.Львів,вул .Винниченка,16

Завершена

4 851 659.95 UAH з ПДВ
Номер: b975021d05284f12ba9f66d994bc5bd8
Внутрішній номер закупівлі: 29834747
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-007689-a   
Замовник: Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
Контактна особа: Марта Євгенівна Струс +380671699135 umsv.lor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 4 851 659.95 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщення №11 з облаштуванням доступного середовища для маломобільних груп населення та із заміною гостроаварійних елементів віконних конструкцій за адресою: м.Львів,вул .Винниченка,16
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання 16.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Україна, Львівська область, м.Львів, пл. Андрія Парубія, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "НЕРУХОМІСТЬ ТА МАЙНО"
Ціна пропозиції 4 851 659.95 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.07.2026 15:14
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 2a9de252cf4248bbaca82020f6432206
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-16-007689-a-a1
Постачальник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "НЕРУХОМІСТЬ ТА МАЙНО"
Номер договору: 485
Сума договору: 4 851 659.95 UAH з ПДВ
Сума договору: 4 043 049.96 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 16.07.2026 15:12
Статус:
Підписаний
pdf
прим.11_0001.pdf
docx
Кінцеві бенефіціари КП Нкрухомість і майно.docx
docx
додаток 2 дефектний.docx
docx
додаток 3 інформація про ціни.docx
docx
додаток 1 договірна ціна.docx
docx
договір актова зала.docx