• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 : 34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби (Автокран вантажопідіймальністю не менше 32т)

Торги не відбулися

13 038 037.50 UAH без ПДВ
Номер: a1db49dfeaef4d24a67da40f1185bb24
Внутрішній номер закупівлі: 29834679
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-007620-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО
Контактна особа: Наталія Михайлівна Халіман +380532510593 tender05@poe.pl.ua http://www.poe.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 13 038 037.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 15:24 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 15:24 - 24.07.2026 10:00
Аукціон: з 27.07.2026 12:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 038 037.50 ДК 021:2015 : 34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби (Автокран вантажопідіймальністю не менше 32т)