• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Кабель)

Кабель

Завершена

14 369.60 UAH без ПДВ
Номер: d60c1abdfa404b77900b90be2349940e
Внутрішній номер закупівлі: 29834555
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-007498-a   
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
Контактна особа: Настека Світлана Миколаївна 0459344290 nasteka@chnpp.gov.ua http://www.chnpp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 14 369.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 15:05 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 15:05 - 24.07.2026 00:00
Аукціон: з 24.07.2026 14:38
Період кваліфікації: 24.07.2026 00:00 - 28.07.2026 14:36
Період завантаження договору: 03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 369.60 Кабель