-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з добровільного комплексного страхування транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-007467-a
Послуги з добровільного комплексного страхування транспортних засобів
Завершена
500 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
98cf56d23bdd4c0ca38d79d119d11cb6
Внутрішній номер закупівлі:
29834528
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-007467-a
Замовник:
Комунальне підприємство Костопільської міської ради "Костопількомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352024
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, м. Костопіль, вул. Сарненська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Пилипака +380972122362 sr_tod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 15:04 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 15:04 - 24.07.2026 00:00
Аукціон:
з 24.07.2026 14:27
Період кваліфікації:
24.07.2026 00:00 - 27.07.2026 08:53
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Послуги з добровільного комплексного страхування транспортних засобів