• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Ізолятори

Ізолятори

Торги не відбулися

138 282.60 UAH без ПДВ
Номер: dcfbe32913d94656815f3b60b5af0192
Внутрішній номер закупівлі: 29834267
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-007193-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Круть Євген Олегович 380567930542 E.Krut@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 138 282.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 14:52 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 14:52 - 24.07.2026 09:00
Аукціон: з 27.07.2026 12:50

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴30 801.60 Лот 1 - Електроізолятори
  • Лот №2 ₴14 137.00 Лот 2 - Електроізолятори
  • Лот №3 ₴43 334.00 Лот 3 - Електроізолятори
  • Лот №4 ₴50 010.00 Лот 4 - Електроізолятори