• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Код ДК 021:2015 - 90510000-5 – Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям.

Код ДК 021:2015 - 90510000-5 – Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився день назад

451 666.67 UAH без ПДВ
Номер: 5cdbd1dedc9c417f9f0c31944bca7ef7
Внутрішній номер закупівлі: 29832381
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-005279-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 451 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 13:12 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 13:12 - 24.07.2026 13:15
Аукціон: 27.07.2026 11:37 - 27.07.2026 12:06
Період кваліфікації: 27.07.2026 12:06 - 04.09.2026 15:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴451 666.67 Код ДК 021:2015 - 90510000-5 – Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям.