-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кантилевери для атомно-силового мікроскопа
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-004675-a
заг_38340000-0
Торги не відбулися
37 166.65
UAH без ПДВ
Номер:
648037e3fbb24cb4a1c9d4dd74a035d0
Внутрішній номер закупівлі:
29831774
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-004675-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Доманська Ганна Іванівна 380442048383 h.domanska@kpi.ua https://kpi.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
37 166.65 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 12:30 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 12:30 - 24.07.2026 00:00
Аукціон:
з 24.07.2026 13:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 166.65 Кантилевери для атомно-силового мікроскопа