-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт дорожнього покриття по пр. Миру, 54 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-004625-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. ДБН А.2.2-3:2014
Завершена
224 861.00
UAH без ПДВ
Номер:
d0ccb87a711b4ea0bbf828f483c19bad
Внутрішній номер закупівлі:
29831719
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-004625-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03363772
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Соборна, 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Куликова +380484175221 tender.ugha31@gmail.com https://izmail-mr.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
224 861.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 12:26 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 12:26 - 24.07.2026 00:00
Аукціон:
з 24.07.2026 15:48
Період кваліфікації:
24.07.2026 00:00 - 24.07.2026 15:26
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴224 861.00 Поточний ремонт дорожнього покриття по пр. Миру, 54 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області