-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Трубопровідна арматура
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-004529-a
Завершена
23 129.20
UAH без ПДВ
Номер:
00108865eb1846d8ab67924f5faed4b8
Внутрішній номер закупівлі:
29831628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-004529-a
Замовник:
військова частина А3444
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614573
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Долгополов Володимир Анатолійович 380967227083 v_dolgopolov@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
23 129.20 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
KOER KT-0103-1/2" Арматура НАПОВНЮВАЛЬНА з НИЖНІМ підключ. та латун. різьбленням 1/2"
Кількість
30 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
KOER KT-0107-1\2 арматура з боковим підведенням та лат ризьбою 1\2
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
РТИ Резина 124\110 UD
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ZERIX AN-01 Арматура НАПОВНЮВАЛЬНА з НИЖНІМ підведенням та пластик. різьбою 1/2 (70)
Кількість
30 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ZERIX AN-02 Арматура НАПОВНЮВАЛЬНА з БОКОВИМ підведенням та пластик. різьбою 1/2 (70)
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФО-П КУЦЕНКО ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3060718209
-
Контактна особа:
КУЦЕНКО ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА 380673769936 Kuts59@ukr.net
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Чорновола В'ячеслава будинок 73,кв.87
Ціна пропозиції
23 129.20 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.07.2026 12:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
860b5a27e29648849a76d97b163d7a8d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-16-004529-a-a1
Постачальник:
ФО-П КУЦЕНКО ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3060718209
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Чорновола В'ячеслава будинок 73,кв.87
Номер договору:
62
Сума договору:
23 129.20 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
KOER KT-0103-1/2" Арматура НАПОВНЮВАЛЬНА з НИЖНІМ підключ. та латун. різьбленням 1/2": 359.51000 UAH без ПДВ
KOER KT-0107-1\2 арматура з боковим підведенням та лат ризьбою 1\2: 320.36000 UAH без ПДВ
РТИ Резина 124\110 UD: 46.90000 UAH без ПДВ
ZERIX AN-01 Арматура НАПОВНЮВАЛЬНА з НИЖНІМ підведенням та пластик. різьбою 1/2 (70): 110.34000 UAH без ПДВ
ZERIX AN-02 Арматура НАПОВНЮВАЛЬНА з БОКОВИМ підведенням та пластик. різьбою 1/2 (70): 119.60000 UAH без ПДВ
KOER KT-0107-1\2 арматура з боковим підведенням та лат ризьбою 1\2: 320.36000 UAH без ПДВ
РТИ Резина 124\110 UD: 46.90000 UAH без ПДВ
ZERIX AN-01 Арматура НАПОВНЮВАЛЬНА з НИЖНІМ підведенням та пластик. різьбою 1/2 (70): 110.34000 UAH без ПДВ
ZERIX AN-02 Арматура НАПОВНЮВАЛЬНА з БОКОВИМ підведенням та пластик. різьбою 1/2 (70): 119.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
16.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний