• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП
  • 1

Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Бар'єри іскробезпечні та блок іскрозахисту (Лот №1 Бар'єри іскробезпечні; Лот №2 Бар'єр іскробезпечний та блок іскрозахисту)

Завершена

588 087.53 UAH без ПДВ
Номер: 9358110a6f0048958d733ae0ee403947
Внутрішній номер закупівлі: 29831342
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-004239-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Контактна особа: Плеса Тетяна Петрівна 380444612227 plesa-tp@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 588 087.53 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 12:05 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 12:05 - 24.07.2026 14:00
Аукціон: з 27.07.2026 12:54
Період кваліфікації: 24.07.2026 14:00 - 04.08.2026 15:51
Період завантаження договору: 06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴112 508.33 Лот №1 Бар'єри іскробезпечні
  • Лот №2 ₴475 579.20 Лот №2 Бар'єр іскробезпечний та блок іскрозахисту