-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичні (стоматологічні) матеріали для надання стоматологічної допомоги
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-003957-a
Завершена
800 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
601e0b2eaa9c4b9b96655f4df02da6b9
Внутрішній номер закупівлі:
29831056
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-003957-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольскої ради "Міський стоматологічний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38349184
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, пр. Миру, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Чайкіна +380676244771 chayka1578@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 11:54 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 11:54 - 24.07.2026 00:00
Аукціон:
з 24.07.2026 11:08
Період кваліфікації:
24.07.2026 00:00 - 24.07.2026 10:58
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴800 000.00 Медичні (стоматологічні) матеріали для надання стоматологічної допомоги