-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації спеціального приміщення для роботи з документами, що містять інформацію з грифом «Для службового користування»
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-003661-a
Торги не відбулися
165 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
66a564014eeb4fa98ffe2a1201f9a622
Внутрішній номер закупівлі:
29830754
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-003661-a
Замовник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Степанов +380442920520 stepanov.i@hydro.gov.ua https://hydro.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
165 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 11:43 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 11:43 - 24.07.2026 08:00
Аукціон:
з 27.07.2026 13:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴165 666.67 Послуги з організації спеціального приміщення для роботи з документами, що містять інформацію з грифом «Для службового користування»