-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) на ділянці км 68+340 – км 129+600 (окремими ділянками), Житомирська область).
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-003122-a
Торги відмінено
219 079 508.00
UAH без ПДВ
Номер:
cf9d40dd00fd4d0982a889c866d35528
Внутрішній номер закупівлі:
29830217
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-003122-a
Замовник:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03451526
-
Адреса:
10029, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Покровська, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Опрелянська Ольга 380969134162 oprelianska.oy@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
219 079 508.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 11:48 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 11:48 - 29.07.2026 09:00
Аукціон:
з 30.07.2026 14:08
Період кваліфікації:
29.07.2026 09:00 - 04.08.2026 17:04
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
9efdacf48cf14af6b59de678e446ab8d
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час розробки тендерної документації та проєкту договору про закупівлю вимоги до предмета закупівлі та умов виконання робіт/послуг формувалися на основі загальних норм законодавства у сфері публічних закупівель.
Проте, на виконання листа Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України від 04.08.2026 № 3550/2/10-02/06 щодо направлення листа Міністерства економіки та довкілля України від 25.07.2026 № 3702-05/67892-03, було встановлено, що кошти, передбачені за зазначеною бюджетною програмою надані в рамках інструменту Ukraine Facility, та підпадають під визначення «Фінансування Союзу у рамках» згідно з Рамковою угодою.
У зв’язку з цим, до процедури закупівлі, тендерної документації та проектів договорів обов’язково мають застосовуватись спеціальні імперативні вимоги та застереження інструменту Ukraine Facility.
Затверджена тендерна документація та проєкт договору за процедурою [UA 2026-07-16-003122-a] не містять зазначених обов’язкових умов. Укладення договору про закупівлю за нинішньою тендерною документацією призведе до порушення порядку використання коштів за бюджетною програмою та унеможливить подальше фінансування та прийняття виконаних робіт.
З огляду на те, що внесення відповідних суттєвих змін до тендерної документації на даній стадії є юридично неможливим та призведе до докорінної зміни умов закупівлі, наявні порушення не можуть бути усунені без скасування процедури торгів. Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
11.08.2026 15:44 - 22.08.2026 00:00
Дата опублікування:
11.08.2026 15:44
Дата виконання:
22.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴219 079 508.00 ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) на ділянці км 68+340 – км 129+600 (окремими ділянками), Житомирська область).