-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення позачергового технічного огляду ліфта пасажирського вантажопідйомністю до 630 кг
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-002407-a
Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору
Торги не відбулися
7 865.92
UAH без ПДВ
Номер:
5d3a4c73515b44e9ba35640339451d6f
Внутрішній номер закупівлі:
29829520
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-002407-a
Замовник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 865.92 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 10:54 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 10:54 - 24.07.2026 00:00
Аукціон:
з 24.07.2026 12:29
Період кваліфікації:
24.07.2026 00:00 - 31.07.2026 10:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 865.92 Послуги з проведення позачергового технічного огляду ліфта пасажирського вантажопідйомністю до 630 кг