-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Компресор
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-002301-a
Дана закупівля здійснюється з урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)
Торги не відбулися
6 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
cb1f00010f7d48bbaa166ed864dcec93
Внутрішній номер закупівлі:
29829406
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-002301-a
Замовник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Калиняк Леся Ярославівна 380322751703 lvk_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 10:49 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 10:49 - 24.07.2026 10:00
Аукціон:
з 27.07.2026 14:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 500.00 Компресор