-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мітла березова
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-001789-a
Торги не відбулися
167 440.00
UAH без ПДВ
Номер:
a494eae8473e4f70b6004510517170e2
Внутрішній номер закупівлі:
29828890
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-001789-a
Замовник:
Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39604270
-
Адреса:
02175, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе 148-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сольський Олег Олександрович 380445632767, 380672202671 kk_tender@kkdarn.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
167 440.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 10:44 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 10:44 - 24.07.2026 00:00
Аукціон:
24.07.2026 13:45 - 24.07.2026 14:14
Період кваліфікації:
24.07.2026 14:14 - 29.07.2026 15:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴167 440.00 Мітла березова