-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви та діагностичні засоби для роботи на аналізаторах)
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-001159-a
Закупівля здійснюється у відповідності до положень Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» ОЦІНКА ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА ОСНОВІ КРИТЕРІЮ «ЦІНА» БЕЗ ПДВ. ПИТОМА ВАГА – 100 %. УЧАСНИК НЕЗАЛЕЖНО ВІД ЙОГО СИСТЕМИ ОПОДАТКУВАННЯ, В ЕЛЕКТРОННІЙ СИСТЕМІ ЗАКУПІВЕЛЬ ЗАЗНАЧАЄ ЦІНУ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ БЕЗ ПДВ. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська, з урахуванням пункту 7 розділу 1 тендерної документації.
Завершена
431 948.48
UAH без ПДВ
Номер:
da03ff0259284659a0d183fbcf402344
Внутрішній номер закупівлі:
29828289
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-001159-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003563
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, пр. Незалежності, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриненко Наталія Георгіївна 0577050223 tk_okb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
431 948.48 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 09:52 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 09:52 - 24.07.2026 11:00
Аукціон:
з 27.07.2026 13:10
Період кваліфікації:
24.07.2026 11:00 - 27.07.2026 13:14
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴431 948.48 ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви та діагностичні засоби для роботи на аналізаторах)