• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Світильник стельовий

Детальний опис закупівлі згідно з тендерною документацією. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.

Завершена

4 412 500.00 UAH без ПДВ
Номер: e9bd36e44ad84926bc75dd879b853b74
Внутрішній номер закупівлі: 29828229
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-001103-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Контактна особа: Зозуля Роман Володимирович 380442384752 R.ZOZULIA@METRO.KYIV.UA http://metro.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 412 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 09:50 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 09:50 - 24.07.2026 15:00
Аукціон: з 27.07.2026 13:59
Період кваліфікації: 24.07.2026 15:00 - 29.07.2026 11:57
Період завантаження договору: 04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 412 500.00 Світильник стельовий