• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Труби сталеві

Торги не відбулися

241 075.00 UAH без ПДВ
Номер: 22b4d8069fc143dbb35b70450b19f65d
Внутрішній номер закупівлі: 29828076
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-000944-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
Контактна особа: Захарко Юлія Петрівна 380503734115 tender_ternopilvodokanal@ukr.net http://www.vodokanal.te.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 241 075.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 09:41 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 09:41 - 24.07.2026 11:00
Аукціон: з 27.07.2026 14:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴241 075.00 труби сталеві