-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь та щебенево-піщана суміш
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-000738-a
Завершена
1 532 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
9ce0c12f830b4844b7adb9b50f49353e
Внутрішній номер закупівлі:
29827874
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-000738-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василець Марія Леонідівна 380635399909 mariia.vasylets@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 532 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 09:28 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 09:28 - 24.07.2026 09:00
Аукціон:
з 27.07.2026 12:46
Період кваліфікації:
24.07.2026 09:00 - 24.07.2026 13:41
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 532 500.00 Щебінь та щебенево-піщана суміш