-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ферментний очищувальний розчин для аналізатора Mythic 18-22
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-000502-a
Завершена
15 329.35
UAH без ПДВ
Номер:
7c6cf400bc5446418c2eae222984914f
Внутрішній номер закупівлі:
29827640
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-000502-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22964365
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, пр. Лобановського Валерія, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Омельчук Людмила Степанівна 380677684523,380987683228 pcenter_ekonomist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 329.35 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 09:13 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 09:13 - 24.07.2026 10:00
Аукціон:
з 27.07.2026 13:10
Період кваліфікації:
24.07.2026 10:00 - 24.07.2026 10:51
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 329.35 Ферментний очищувальний розчин для аналізатора Mythic 18-22