-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Мотузка пожежна рятувальна МПР-30 Сокира пожежна з кобурою Лом пожежний з загином)
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-000197-a
Завершена
6 141.68
UAH без ПДВ
Номер:
53dc1ffdd8394c92bb00ceae8b844632
Внутрішній номер закупівлі:
29827339
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-000197-a
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ольга МАРІНЕСКУ 380988834103 OMarinesko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 141.68 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 08:30 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 08:30 - 24.07.2026 09:00
Аукціон:
27.07.2026 15:18 - 27.07.2026 15:41
Період кваліфікації:
27.07.2026 15:41 - 28.07.2026 10:04
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 141.68 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Мотузка пожежна рятувальна МПР-30 Сокира пожежна з кобурою Лом пожежний з загином)