-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабель ПТПЕ
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-010628-a
Завершена
544 339.58
UAH без ПДВ
Номер:
c250f257a96742b29ab3628a3d526fa5
Внутрішній номер закупівлі:
29826185
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-010628-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31320000-5 Електророзподільні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
544 339.58 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 17:19 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 17:19 - 23.07.2026 10:00
Аукціон:
24.07.2026 12:42 - 24.07.2026 13:05
Період кваліфікації:
24.07.2026 13:05 - 29.07.2026 13:14
Період завантаження договору:
04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴544 339.58 Кабель ПТПЕ