-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Друкована продукція
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-010471-a
Друкована продукція
Торги не відбулися
34 803.36
UAH без ПДВ
Номер:
bc7b1a7e3aca41fbad2893ee7fae7e30
Внутрішній номер закупівлі:
29826027
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-010471-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Захарчук Катерина Миколаївна 380444652426 Zakharchuk.k.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22820000-4 БланкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
34 803.36 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 17:04 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 17:04 - 23.07.2026 12:00
Аукціон:
з 24.07.2026 11:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 803.36 Друкована продукція